Cykl pielęgnacji włosów koloru blond. John Frieda Sheer Blonde

Lato uwielbia włosy w kolorze blond. Niestety wakacyjny czas to trudny okres dla włosów narażonych na uszkodzenia. Jak spełnić blond marzenia o lśniących blaskiem jasnych włosach? Żadna pora roku nie będzie przeszkodą z nowościami marki John Frieda. Tylko rzuć na to okiem!

John Frieda to marka, która od przeszło 25 lat tworzy profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Zawsze skrojone na miarę, aby włosy nie były tylko dodatkiem. Perfekcyjnie wypielęgnowane włosy o wyrazistym kolorze dodają seksapilu i piękna. Zadbaj o swój look na lato, dzięki zestawowi kosmetyków John Frieda Sheer Blonde.

KOLOR JAK Z SALONU

Farbowanie włosów na blond to zadanie, które wymaga kompleksowego podejścia. Jasne włosy są wymagające, o czym dobrze wiedzą wszystkie blondynki. Aby zadbać o ich perfekcyjny wygląd na długo po wyjściu z salonu fryzjerskiego warto wybrać zestaw John Frieda Sheer Blonde Highlight Activating. Szampon i odżywkę z tej serii opracowano tak, aby utrzymywały zdrowy blask i widoczność blond refleksów nawet do kilku tygodni po wizycie u fryzjera. Naturalne blondynki również mogą skorzystać z tego produktu, aby zniwelować matowość włosów i przywrócić pasmom zdrowy, słoneczny blask.

KOLOROWA REAKTYWACJA

Nieuniknione jest matowienie włosów wraz z upływem czasu. Wpływ na to ma wiele czynników i nie możemy wiele z tym zrobić. Choć produkty z serii John Frieda Sheer Blonde Colour Renew udowadniają, że nic nie jest niemożliwe. Szampon i odżywka to duet, który skutecznie zapobiega płowieniu koloru i utracie efektownego koloru. Reaktywacja koloru zapewni intensywność blondu po farbowaniu lub rozjaśnianiu na dużo dłużej niż zawsze.

WSZYSTKO JASNE

Kilka tygodni po koloryzacji włosy nie tylko tracą swój naturalny i zdrowy blask. W tym czasie pojawiają się pierwsze odrosty, które potrafią przyćmić nawet najpiękniejszy blond. Seria kosmetyków John Frieda Sheer Blonde Go Blonder to wybawienie w sytuacji, gdy odrost mocno kontrastuje z pozostałymi włosami. Ten zestaw to aż cztery produkty – szampon, odżywka, spray i maska. Mają właściwości rozjaśniające i potrafią osłabić kolor odrostu nawet o dwa odcienie, a jednocześnie odżywiają, regenerują i przywracają zdrowy blask.

AKCJA REGENERACJA

Platynowy blond to marzenie niejednej kobiety. Niestety im mocniejsze rozjaśnianie, tym więcej szkody dla włosów. Intensywna koloryzacja może wpłynąć bardzo niekorzystnie na kondycję włosów i konieczny będzie zakup John Frieda Sheer Blonde Hi-Impact. To zestaw kosmetyków przywracających zdrowie rozjaśnianych i mocno obciążonych farbowaniem włosów. W jego skład wchodzi szampon wygładzający, ochronna odżywka, regenerujący olejek z wyciągiem ze słonecznika oraz intensywna maska regnerująca.