Dove Youthful Vitality – szampon, odżywka i krem BB do włosów

Jak zadbać o włosy zniszczone? Można postawić na olejowanie włosów, co jest świetnym sposobem. Można zdecydować się na krótką fryzurę i ściąć zniszczone pasma. A można też stosować produkty z serii Dove Youthful Vitality. Co warto wiedzieć na temat tej trójetapowej kuracji do włosów?

Linia Dove Youthful Vitality została opracowana specjalnie do włosów dojrzałych. Specjaliści marki świetnie zdają sobie sprawę z tego, że wraz z wiekiem włosy stają się cieńsze, bardziej łamliwe i skłonne do przesuszania. Zaawansowana receptura szamponu, odżywki i kremu BB do włosów od Dove pomaga w walce z tym problemem.

Dove Youthful Vitality dba o włosy w trzech krokach:

  1. oczyszczanie
  2. odżywianie
  3. ochrona

Szampon do włosów Dove Youthful Vitality

Produkt, który delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a przy tym dodaje włosom objętości. Szampon do włosów Youthful Vitality ma lekką formułę, dlatego nie obciąża włosów. Przywraca im utraconą z wiekiem gęstość i sprawia, że są po umyciu miękkie i puszyste. Substancje myjące w tym kosmetyku są łagodne, a szampon zawiera dodatkowo keratynę, elastynę, kolagen oraz olej kokosowy. Wszystko to zapewnia regenerację podatnych na uszkodzenia włosów.

Odżywka do włosów Dove Youthful Vitality

Drugi z kosmetyków w serii stanowi uzupełnienie działania szamponu. Odżywka do włosów Youthful Vitality uzupełnia niedobory utraconych wraz z wiekiem składników odżywczych. Ułatwia układanie włosów, wygładza je i dodaje im miękkości. Efektem są pełne objętości, delikatne, błyszczące i przede wszystkim zdrowe kosmyki. Odżywcza formuła również wzbogacona jest o te same składniki, co szampon.

Krem BB do włosów Dove Youthful Vitality

Trzeci etap pielęgnacji włosów dojrzałych z Dove to użycie kremu BB do włosów z serii Youthful Vitality. Innowacyjny kosmetyk pełen jest antyoksydantów. Wzbogacono go o filtr UV. Działa na takiej samej zasadzie jak odżywka do włosów bez spłukiwania. Krem BB do włosów to multifunkcyjny kosmetyk, który w jednym kroku odżywia, chroni przed łamliwością i ułatwia stylizację włosów. Zawiera te same składniki, co szampon i odżywka, a także glicerynę oraz silikony zapewniające włosom idealną ochronę.