Jak dbam o włosy? Maska i serum Essence Ultime Caviar+Hair Renew od Schwarzkopf.

Cześć dziewczyny!

Już od dawna nosiłam się z zamiarem przetestowania kosmetyków do pielęgnacji włosów z kawiorem. Dlatego bardzo ucieszyłam się, kiedy marka Schwarzkopf wypuściła na rynek dwa produkty z tym luksusowym składnikiem. Oczywiście natychmiast je kupiłam. I tak na moją półkę w łazience trafiły maska i serum z serii Essence Ultime Caviar+Hair Renew.

Kosmetyki Schwarzkopf stosuje już od kilku tygodni. Czy dzięki nim moje włosy stały się zdrowsze i ładniejsze? Tak! Efekty kuracji przerosły moje oczekiwania. Nigdy dotąd nie myślałam, że kawior tak świetnie działa. Zawiera mnóstwo witamin i minerałów, ma właściwości regeneracyjne, wzmacniające, ochronne i odżywcze. Jeżeli któraś z was ma zniszczone, osłabione włosy z tendencją do wypadania i łamania się, koniecznie wypróbujcie produkty z serii Essence Ultime Caviar+Hair Renew. Na 100% wam pomogą!

Jak działają kosmetyki od Schwarzkopf?

Maska do włosów odbudowuje uszkodzone pasemka, odżywia cebulki włosowe i wzmacnia mieszki włosów. Dodatkowo chroni przed działaniem wysokiej temperatury i wysuszających składników zawartych w produktach koloryzujących. Włosy są bardziej podatne na stylizację, o wiele łatwiej jest je rozczesać, są miękkie w dotyku i błyszczące. Maseczkę stosowałam raz w tygodniu, zaraz po umyciu głowy. Natomiast serum Essence Ultime Caviar+Hair Renew wzmacnia działanie maski. Sprawia, że włosy stają się sprężyste i podatne na układanie. Od kiedy zaczęłam używać produktu, nie musiałam martwić się o to, że moje włosy zaczną wypadać, a stan skóry głowy pogorszy się. Serum stosowałam co trzy dni, zaraz po umyciu pasemek.

Maska do włosów z serii Essence Ultime Caviar+Hair Renew zamknięta jest w słoiczku o pojemności 200 ml. Z pewnością wystarczy mi na kilkadziesiąt aplikacji. Natomiast serum marki Schwarzkopf producent przelał do 75 ml buteleczki z pompką. Aplikacja obydwu kosmetyków nie sprawiła mi żadnych problemów.

Czy polecam maskę i serum do włosów Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+Hair Renew? Oczywiście, że tak. A może wy, dziewczyny, macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na zregenerowanie zniszczonych włosów?