Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe The Imperial

Kerastase Oleo Complexe The Imperial to jeden z serii olejków do włosów wydawanych przez markę. Ten jest szczególny, ponieważ zawiera wyjątkowo silne stężenie naturalnych olejków pielęgnacyjnych. Wszystko po to, aby zadbać w głównej mierze o włosy farbowane, które bardzo łatwo zdewastować. Po produkt mogą jednak sięgać spokojnie wszystkie kobiety, których włosy są przesuszone, niezdyscyplinowane i wymagające pielęgnacji. Olejek jest zamknięty w estetycznym, bardzo ładnym i nieco ciężkim szklanym pojemniku. Ma delikatną barwę pudrowego różu. Butelka jest wyposażona w dużą pompkę, która ułatwia aplikację i działa bez zarzutu.

Olejek Kerastase Oleo Complexe The Imperial ma pojemość 100 ml, ale ze względu na mnogość zastosowań bardzo szybko się kończy.

Kerastase Elixir Ultime – mimo iż jest przeznaczony do włosów farbowanych – przez producenta jest określany jako ogólnie rozświetlająca i upiększająca substancja. Na jakość produktu wpływają niewątpliwie olejki zawarte w kosmetyku.

– Olej kukurydziany – wykazuje właściwości odżywcze i regeneruje włosy. Uelastyczni pasemka i ochroni je przed wolnymi rodnikami dzięki wysokiej zawartości witaminy E.

– Olej arganowy – jest jakby stworzony do włosów zniszczonych wszelkimi zabiegami fryzjerskimi, w tym również farbowaniem. Nie tylko ochroni pasemka przed zniszczeniem, ale również dogłębnie je zregeneruje. Świetnie nabłyszcza włosy, dodaje im sprężystości i dba o końcówki.

– Olejek kameliowy – zwany inaczej olejkiem herbacianym – ceniony jest głównie za to, że dogłębnie odżywia włosy i pozostawia je gładkie. Potęguje ich blask, zwiększa sprężystość i kondycjonuje włosy, a dodatkowo łagodzi wszelkie podrażnienia.

– Olejek pracaxi – bardzo dobrze ochrania włosy i zapobiega ich puszeniu. Nawilży przesuszone kosmyki, zawiera filtr UV.

Kerastase Oleo Complexe The Imperial ma przyjemny, delikatny zapach, który pozostaje na włosach po aplikacji. Jest stosunkowo rzadki, ale bardzo wydajny i dobrze się go aplikuje na pukle.

JAK UŻYWAĆ OLEJKU NA WŁOSY?

Produkt Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe ma wiele możliwości aplikacji:

– jako produkt kondycjonujący włosy przed modelowaniem (nakłada się go na suche lub wilgotne włosy)

– przed myciem włosów, aby usunąć zanieczyszczenia z pukli

– po wymodelowaniu włosów, aby podkreślić blask włosów i nadać im sprężystości

– wielokrotnie w ciągu dnia, na suche włosy, jako odżywka bez spłukiwania

– na same końce włosów jako serum ochraniające

JAKI EFEKT ZAPEWNIA OLEJ?

– zabezpiecza włosy na całej długości

– wzmacnia pukle

– ułatwia stylizację

– odświeża kolor włosów farbowanych

– zapobiega łamaniu i niszczeniu włosów

– olejek nawilża włosy

– zapobiega puszeniu się pukli

– olejek ochrania włosy

– olejek wygładza włosy

– poprawia elastyczność włosów

– pozostawia piękny zapach na włosach

– wzmocni blask nawet bardzo matowych włosów

– olejek regeneruje włosy

JAKIE MA WADY?

– szklana butelka może się stłuc

– wysoka cena

– szybko się kończy