L’oreal Professionnel Mythic Oil Rich Oil

Pięknie wydany, zamknięty w szklanej butelce olejek. Opakowanie jest smukłe, o nieregularnym kształcie, lekko zwężające się w środku. Stylizowane na orientalne naczynie, zamknięte złotym korkiem. Butelkę zdobi ładny, orientalny wzór umieszczony na przedniej ściance. Już samo postawienie takiego olejku na półce w łazience cieszy oko. Kosmetyk ma ponadto piękny zapach: lekko słodki i orientalny. Co zawiera w sobie L’oreal Professionnel Mythic Oil, Rich Oil?

Stanowi on bogactwo dwóch naturalnych olejków wysokiej klasy: oleju arganowego i olejku z otrąb ryżowych.

Olej arganowy – to wysokiej klasy naturalny olejek, który ma za zadanie ochraniać włosy przed wszelkimi uszkodzeniami. Jeśli często suszysz włosy gorącym nawiewem z suszarki, prostujesz je lub używasz silnych środków do układania włosów – nie ma lepszego produktu, niż olej arganowy. Zabezpiecza on kosmyki przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Włosom niestraszne już będzie mocne słońce, porywisty wiatr, mróz, ani chlorowana woda z basenu. Olej arganowy zabezpieczy również włosy farbowane i zniszczone amoniakiem. Pomoże zregenerować nawet bardzo suche i zniszczone włosy, wygładzi je i zapobiegnie puszeniu. Pukle staną się sprężyste i błyszczące, a ich końcówki zregenerowane i odpowiednio nawilżone.

Olejek z otrąb ryżowych – stanowi bogactwo witaminy E, czyli tokoferolu. Ta witamina nie bez przyczyny nazywana jest „witaminą młodości”. Ma bezpośredni wpływ na poprawę wyglądu i kondycji włosów. Dzięki niej wolne rodniki mają zmniejszone możliwości atakowania komórek. Witamina E spowalnia zatem procesy starzenia i sprawia, że włosy przestają wypadać, są jedwabiste w dotyku i sprężyste. Olej z otrąb ryżowych zawiera również dobre kwasy tłuszczowe regulujące procesy zachodzące zarówno na powierzchni, jak i we wnętrzu włosów. Kwas felurowy zawarty w olejku z otrąb ryżowych potęguje działanie witaminy E, ponieważ równie skutecznie spowalnia procesy starzenia się włosów.

Kumaryna zastosowana w olejku Loreal ma dodatkowo właściwości antyseptyczne, zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów i bakterii na powierzchni włosów, świetnie chroni przed promieniowaniem UV, często wykorzystuje się ja do leczenia łuszczycy i atopowego zapalenia skóry. Ma ona również właściwości wzmacniające i łagodzące.

Olejek do włosów ma pojemność 100 ml i jest bardzo wydajny, gdyż do aplikacji wystarczy jedna – dwie porcje nałożone na włosy.

JAK UŻYWAĆ OLEJKU NA WŁOSY?

Olejek Loreal Rich Oil nakłada się na suche włosy (można to robić nawet kilkukrotnie w ciągu dnia) lub zaaplikować go na wilgotne kosmyki zaraz po umyciu włosów. W obydwu przypadkach nie należy go spłukiwać, tylko pozostawić na włosach, aby zapewnić im całodobową ochronę. Jest to bardzo łatwy w użyciu kosmetyk. Pielęgnacja włosów z udziałem olejku Loreal Rich Oil nie wymaga dużo czasu. Jest świetnym produktem dla wszystkich zabieganych, aktywnych kobiet.

JAKI EFEKT ZAPEWNIA OLEJ?

  • włosy są nawilżone
  • stają się lśniące i miękkie
  • stają się sprężyste
  • są ochronione przed słońcem, wiatrem i mrozem
  • są ochronione przeciw mechanicznym uszkodzeniom
  • ich końcówki są wzmocnione
  • olejek dyscyplinuje włosy i pozwala je ułożyć
  • olejek zapobiega puszeniu się włosów
  • wygładza kosmyki

JAKIE MA WADY?

  • szklana butelka grozi stłuczeniem