Olejek do włosów Nanoil

Nanoil to klasa i jakość. Produkt dopracowany jest pod każdym względem, zaczynając od pięknego opakowania, poprzez zapach i wydajność aż po skład i działanie.

Olejek do włosów Nanoil zajmuje pierwsze miejsce w rankingu nie tylko dlatego, że jest pozbawiony komedogennych substancji, parabenów i pochodnych ropy naftowej oraz wysuszających alkoholi. To produkt, który zaskakuje podejściem do pielęgnacji włosów: występuje on bowiem w trzech wersjach i każda z nich dobrana jest do porowatości włosów, czyli prościej mówiąc do ich rodzaju, kondycji i stopnia zniszczenia. Da się wydzielić 3 rodzaje porowatości, dlatego Nanoil również występuje w 3-ch wersjach, odpowiednio do włosów: niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych. Takie innowacyjne podejście do pielęgnacji włosów sprawia, że Nanoil jest perfekcyjnie dobrany do ich potrzeb. Każda wersja Nanoil to zatem:

  • inne w każdej wersji, naturalne olejki, specjalnie dobrane i zsynchronizowane z porowatością włosów
  • dwie wyjątkowe substancje (baicapil i kerastim), które regenerują włosy, wzmacniając ich cebulki i zagęszczając fryzurę oraz hamując wypadanie włosów
  • szereg aktywnych substancji odżywiających i upiększających włosy, witaminy i filtr UV, zapobiegający foto-starzeniu się kosmyków

JAK UŻYWAĆ OLEJKU NA WŁOSY?

Olejek do włosów Nanoil to produkt, który może być aplikowany na różne sposoby, a z tego względu zastępuje szreg produktów do pielęgnacji włosów:

  • jako dogłębna regeneracja (olejowanie włosów i skóry głowy na noc, lub kilka godzin)
  • jako maska regenerująca (nakładanie Nanoil na suche włosy 15-30 min przed myciem
  • jako odżywka bez spłukiwania (po myciu na wilgotne włosy)
  • jako serum kondycjonujące włosy (na suche włosy od połowy długości)
  • jako lotion termoochronny (zawsze, gdy masz zamiar wystawić włosy na słońce lub suszyć je gorącym nawiewem suszarki)
  • jako serum na końcówki włosów (niezależnie od pory dnia, na suche lub wilgotne końce)

JAKI EFEKT ZAPEWNIA OLEJ?

Olejek do włosów Nanoil natychmiast upiększa włosy i zabezpiecza je przed zniszczeniem i niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych już od pierwszej aplikacji. Po 4 tygodniach włosy są wyraźnie zregenerowane od cebulek aż po same końce. Zyskują witalność i zdrowie.

JAKIE MA WADY?

Na czarnej, śliskiej, szklanej butelce łatwo gromadzą się odciski palców.

Dowiedz się więcej: nanoil.pl